Archiv pro Únor, 2012

Dva nové přírůstky v útulku

Oba pejsci Cézar (hnědý) a Dan (bílý) byli nalezeni na náměstí v Heřmanově Městci.
Přečíst zbytek článku »

Max z útulku se svojí paničkou

utulek_036b
Kříženec dalmatina Max se po třech letech v útulku může těšit na nový domov. Již několik týdnů za ním chodí panička, která si Maxe vybrala jako svého „nejlepšího přítele“.
Ze začátku to s Maxem neměla lehké – hodiny a hodiny čekala a povídala si s Maxem u jeho kotce. Dnes se už oba radují ze společných procházek.
Děkujeme paničce za trpělivost i za všechen čas, péči a lásku, kterou Maxovi dává!
Přečíst zbytek článku »

Johanka týden po 2 operaci


Uběhl další týden a já píši jak jsem slíbila. Nebojte, nezapomenu psát jak se Johance daří, dokud se nedostane do dobrých rukou. A i potom bych ji někdy ráda viděla nebo alespoň o ní měla nějaké zprávy. Jsem ráda, že i vy na ni pořád myslíte a to i po měsíci od jejího nalezení!
Johanku jsem navštívila včera v úterý na veterinární klinice Heřmanův Městec. Zrovna přišla z malé „čůrací“ procházky – moc se jí prý do té zimy nechce a sníh se jí také nelíbí.
Přečíst zbytek článku »

Johanka po druhé operaci


Johanka je zpět „v dobrých rukou krále Miroslava“ …. na veterinární klinice Heřmanův Městec. A jak je na tom po operaci můžete vidět z obrázků a videa.
Napíšu více – hned jak budu mít čas.
Přečíst zbytek článku »

Fotogalerie útulku – mrzne, ale nám je hej!

Venku mrzne až praští a tak se hodní lidé postarali o to, aby pejskům v útulku nebyla zima. Někteří pózují jako zkušené modelky – to můžete sami posoudit 🙂
Děkujeme tímto za darování oblečků Monice a Šárce Brychtovým. Deky a bundy do pelíšků nám věnovali Jana a Dominika Markovi.
Přečíst zbytek článku »